Jelenlegi hely

Kokárda - ízlés szerint

Már az egészen kicsi gyerekek is tudják, hogy ha március 15., akkor kokárda. A nemzeti szín kitűző, mint forradalmi jelkép használata, természetesen a franciáktól ered. A Nagy Francia Forradalom idején a forradalommal szimpatizálók tűzték először a kalapjuk mellé a trikolór kokárdát. Hagyományos vagy formabontó? Házi készítésű vagy dizájn darab? A lehetőségek tárháza végtelen. Mutatunk pár darabot, ti melyiket választjátok?

Hagyományos kokárda készítése

Hozzávalók:

  • 15-20 cm nemzeti színű szalag
  • Cérna
  • Biztosítótű

Oszd 3 részre a szalagot. A középső részt a zöld szélénél fogva apró öltésekkel varrd végig.
A varrás végén húzd össze a cérnát, és a két végét varrd össze. Biztosítótűvel rögzítsd a ruhádra és kész.

Huszár és huszárlány

www.designbyrothaniko.com

Textilbross

www.meska.hu

Horgolva

www.meska.hu

Nemzeti dallal


www.giranelli.hu

Gyöngyös


InnocentDesign

Hajba-Fülbe-Nyakbavaló

www.meska.hu

meska.hu

mesesgyongyok.hu

FonalErdo

Gombos

google.com

Rózsás

meska.hu

Szettben

panyizsuzsi.hu

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére