Jelenlegi hely

Pillangó Könyvesbolt Monoron

Cím: Monor, Kossuth L út 95.
Pillangó Könyvesbolt

A Pillangó Könyvesbolt 2015. április 2-án nyitott meg Monoron.

Boltunkban folyamatosan frissülő kínálattal találkozhatnak az olvasni szeretők. Könyvek mellett monori borkülönlegességek és helyi almalekvárok közül is választhattok. 

Kedvezmények:
Minden könyvet minimum 6% kedvezménnyel adunk, törzsvásárlóink 11%-os kedvezményre jogosultak, míg a saját kiadású könyveinkből átlagosan 31% kedvezményt biztosítunk.

Műfajaink:
Szórakoztató irodalom, gyermekkönyvek kicsiknek, kicsit nagyobbaknak és majdnem nagyoknak. Pancsolós, fürdőkádba is bevihető könyvek a legkisebbeknek. Foglalkoztatók. Ezoterikus irodalom, ismeretterjesztő, "csináld magad könyvek".
Szépirodalom és történelem.
Valamint minden, amit az olvasóink olvasni szeretnének.

 

Elérhetőségek: 
Monor, Kossuth Lajos út 95.
Telefon: 0620/ 288 5418
Pillangó Könyvesbolt

Forrás: Facebook Pillangó Könyvesbolt

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére